Články a videa v sekci Blog keyboard_arrow_right Nezařazené

Jak se zbavit skvrn od kávy?

access_time10. may 2019remove_red_eye267chat_bubble_outline0

Nezoufejte. Máme pro vás 3 triky, jak se zbavit skvrn od kafe na oblečení! Káva je váš každodenní věrný společník, že? Zvláště v těch těžkých časech a v noci s extrémní únavou. Musíme připustit, že káva je druhý nejkonzumnější nápoj na světě (hned za vodou) – takže nejste sami, ..

Kávový slovník

access_time10. may 2019remove_red_eye293chat_bubble_outline0

Kávový slovník Acidita Acidita neboli kyselost v popisu kávy skutečně odkazuje na znak, který dává kávě chuť na kávy. Vztahuje se na vysoké tóny kávy, bez nichž bude vaše káva chutnat rovně. Pokud jste někdy pili kávu, která byla prodána u McDonaldu dřív, než začali spolupracovat s profi ..

Rozšiřte svoji kávovou paletu

access_time10. may 2019remove_red_eye335chat_bubble_outline0

Tip 1: Nos ví: voní celé plody, čerstvě namletou kávu, "květ" a uvařenou kávu, ještě než se napijete. Použitím nosu se probudí vaše patro a je to velký prvotní dojem z kávy. Vůně kávy se často odlišuje od ostatních aspektů, a tak můžete využít aroma, které vám pomůže s tím, aby ..

Jak degustovat kávu jako profík

access_time10. may 2019remove_red_eye322chat_bubble_outline0

Rychlá příručka k degustaci kávy, naučte se ocenit skvělý šálek kávy! Pokud se rozhodnete pro jakoukoliv slušnější kavárnu a objednáte si luxusní espresso, budete se muset za aktuální množství kávy, které se použijí, zaplatit přibližně 2000 korun za kilogram. Pokud se chystáte zakoupit ..